Garmin GPSMAP® 695

Garmin GPSMAP® 695
Garmin GPSMAP® 695 Garmin GPSMAP® 695 Garmin GPSMAP® 695 Garmin GPSMAP® 695 Garmin GPSMAP® 695 Garmin GPSMAP® 695 Garmin GPSMAP® 695 Garmin GPSMAP® 695 Garmin GPSMAP® 695
Ražotājs: Garmin
Modelis: 010-00667-60
Bonusa punkti: 0
Pieejamība: Pieejams
Cena: 1,492.00€
Bez nodokļa: 1,233.06€
Daudzums:  
   - VAI -   

Karšu pārklajums: Jeppesen (full and ARTCC, FSS frequencies and final approach waypoints), Obstacles & Terrain Atlantic Aviation Database


Valodas: angļu, vācu, spāņu, franču..

Ar iespējam, kas balstītas tikai uz aviācijas navigāciju un kartogrāfiju, GPSMAP 695 ir Garmin iespaidīgākā pārnēsājamā multifunkcionālā ierīce. Līdzīgi kā 696. Modelim, GPSMAP 695 nāk komplektā ar lielu ekrānu un detalizētām kartēm – mīnus XM savienojamība – par draudzīgu cenu.

Liels redzesloks

GPSMAP 695 7 collu augstas izšķirtspējas un saulesgaismā salasāmais gaišais ekrāns, padarīs detalizētu kartes pārskatīšanu ērtu kā dienā, tā naktī – Jūs pat varat aplūkot pilnībā visu tuvojošos apkārtni uz lielformāta displeja. Lai padarītu darbību ar ierīci ērtāku, ap ekrānu ir izvietotas vairākas pogas, kā arī vadības sviras kontrole. Un ar ātru 5 Hz GPS atjaunošanas ātrumu, 695 modelis plūstoši un nepārtraukti apstrādā grafikas un sniedz lidojumu datus. 

Nav tabulas? Nav problēmu.

Papildus Garmin FliteCharts®¹ un IFR kartes režīmam, GPSMAP 695 ierīcei ir Class 1/ Class 2 elektroniskās lidojuma somas (EFB) iespēja, kas samazina papīra tabulu izmantošanu kabīnē. Ar FliteCharts, Jūs varat veikli atrast un aplūkot visas U.S. NACO atiešanas procedūras (DP), standarta termināla ierašanās maršrutus (STARs), pieeja tabulām un lidostas diagrammām. Ja pašreizēja pieeja nav zināma, GPSMAP 695 automātiski izvēlas pareizo uz tabulu, kas balstīta uz lidojuma plānu. Kad atrodaties IFR kartes režīmā, 695 modelis var uzrādīt galvenās gaisa trases, reaktīvo lidmašīnu maršrutus, minimālo ceļojuma augstumu un posmu distanci, līdzīgi kā to var atrast uz papīra tabulām.

Uzlabojiet stāvokļa apzināšanos

GPSMAP 695 ierīcē ietilpst augstas izšķirtspējas teritorijas logs, kas parāda iespējamas briesmas Jūsu pašreizējam augstumam un vertikālu teritorijas profilu visa Jūsu ceļojuma maršruta laikā. Ierīce ietilpst iebūvēta Jeppesen datubāze, kā arī Amerikas, Atlantijas un Klusā okeāna reģiona datubāze. Tajā ietilpst arī šķēršļu datubāze, kas paredzēta ASV vai Eiropai. Izmantojot šo informāciju, 695 modelis parāda Jūsu lidojuma maršrutu pāri kontūru teritorijām, kas atzīmētas kartē. Ar saņemto informāciju no teritoriju un šķēršļu datubāzēm, 695. Modelis parāda Jūsu pašreizējo pozīciju saistībā ar apkārtējo teritoriju, lai sniegtu brīdinājumus. Jūs pat varat regulēt un pārveidot paši savus minimālos klīrensa līmeņus, lai saņemtu brīdinājumus par kādu noteiktu teritoriju. Ierīcei nāk komplektā arī ar reālistisku „skatu no kosmosa”, satelītu veiktu foto uzņēmumu pamatkarti. 
Tāpat kā pārējas pārnēsājamās Garmin ierīces, 695 modelis ietver sekojošās uzlabotās aviācijas datubāzes:

Garmin SafeTaxi® 

Sniedz detalizētas skrejceļa diagrammas un pozīcijas informāciju vairāk nekā 850 ASV lidostām. Jau iepriekš ielādēta uz ierīces, šī informācija palīdz Jums orientēties neapzīstamās lidostās ar pārliecību un parāda precīzu lidmašīnas atrašanas vietu uz laukuma.

AOPA Lidostu rokasgrāmata

Piedāvā detalizētu informāciju par vairāk nekā 5,300 ASV lidostām, kā arī parādā to nosaukumus un tālruņa numurus tūkstošiem servisa centriem. Ērti uzmeklējiet taksometru pakalpojumus, plānojiet pārnakšņošanu, un uzvēlieties degvielas pieturpunktus, kā arī atrodiet zemes transporta iespējas, naktsmītnes, restorānus, vietējos piesaistes punktus un daudz ko citu.

Privātās lidostas un helikopteru lidostas

Sniedz datus par privātajām lidostām un helikopteru lidostām viscaur ASV un Eiropai, kā arī būtība palielina Jūsu navigācijas un „tuvāko” avāriju iespēju sarakstu.

Saņemiet augstuma-jūtīgus brīdinājumus

Kad atrodaties gaisā, Garmin jaunā Smart Airspace™ papildiespēja padara vieglāku kā jebkad, identificēt, kāda gaisa telpa atrodas priekšā. Smart Airspace automātiski apzīmē gaisa telpu, kas atrodas netālu no Jūsu pašreizējā augstuma, kā arī samazina gaisa telpu nostāk no pašreizējā augstuma, kas sniedz Jums paaugstinātāku stāvokļa apzināšanos.

Paplašiniet savu pārnēsājamo ierīci

GPSMAP 695 ierīcei paredzēta vieta SD atmiņas kartei, papildus atmiņai un atjauninājumiem. Saglabājiet datubāzu maršrutus uz Jūsu GPSMAP 695, caur www.fly.garmin.com, mūsu tiešsaistes menedžeris, kas ļauj Jums atjaunot un uzlabot, kā arī pārzināt un iegādāties jaunākos aviācijas datus savai Garmin ierīcei, visu vienā vietā.
¹Viena FliteCharts atjauninājuma versija, nāk komplektā ar ierīci. FliteCharts automātiski atslēgs šo pakalpojumu, kad dati būs pārsnieguši 6 mēnešu lietošanas termiņu (sešu mēnešu periods, sākas tajā brīdi, kad karte ir tikusi ielādēta rūpnīcā). Katrs iepakojums satur sertifikātu 6 mēnešu periodam, lai saņemtu jaunākos FliteCharts atjauninājumus. Pēc sešu mēnešu lietošanas perioda, Jums nāksies iegādāties turpmāko FliteChart tabulu pieejamības atjauninājumu abonementu.

Rakstīt atsauksmi

Jūsu vārds:


Jūsu atsauksmes: Piezīme: HTML netiek pieņemts, lūdzu izmantojiet neformatētu tekstu.

Vērtējums: Slikts            Labs

Ievadiet kodu, kas redzams uz attēla: