Reklāma

Dienas attēls no aviofoto.lv

:: aviofoto.lv - Latvijas avio foto albums
 
Airbus A400M Atlas C1
 
Maksims Strautnieks
Airbus A400M Atlas C1 (30)Par mums

 

Sveicam Jūs Latvijā pirmajā internetveikalā, kas domāts tieši jums – aviācijas profesionāļiem: lidotājiem, inženieriem un tehniķiem, dispečeriem un stjuartiem.

Tieši Jums, kā arī tiem cilvēkiem, kuri cieši apņēmušies iet jūsu pēdās un arī saistīt savu dzīvi ar aviāciju, lieti noderēs gan mūsu informatīvais piedāvājums, gan visdažādāko preču klāsts. Un, protams, – laipni lūgti jebkura gadagājuma entuziasti, kurus aviācija aizrauj visdažādākajās tās izpausmēs, mudina sapņot un nebaidīties „izplest spārnus”.    

Mūsu veikala izveidošanā ir ņēmuši dalību cilvēki, kuriem aviācija ir gan profesija, gan aizraušanās. 

Tādēļ jau šobrīd mūsu vietnē Jūs varat atrast daudz derīgu lietu – sākot ar atslēgu piekariņu, beidzot ar vismodernāko aviācijas GPS sistēmu. Un tas ir tikai sākums.

Īpaši jāuzsver, ka, nemitīgi paplašinot dažādu preču piedāvājumu, mēs sniegsim arī informatīvus pakalpojumus. Jūs varēsiet uzzināt, kā kļūt par pilotu, tehniķi vai stjuartu. Sniegsim iespēju apmeklēt pasaules avio salonus un izstādes, kā arī izplānot avio ceļojumus. Visbeidzot – izbaudīt, kā tas ir – lidot īstā kaujas lidmašīnā! 

Mēs vēlamies, lai šī vietne globālajā tīmeklī ir viesmīlīga un interesanta mājvieta visiem, kas nespēj iedomāties savu dzīvi bez aviācijas. Tieši Jūsu vērtējumus un ieteikumus allaž liksim lietā, lai katra nākamā mūsu tikšanās būtu vēl interesantāka un noderīgāka.

Esam pārliecināti, ka katrs mūsu veikala apmeklējums sniegs Jums jaunus iespaidus.

Lai piepildās visi sapņi un – veiksmīgus pirkumus!